B72724A8151V062
- Артикул производителя:
- B72724A8151V062
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 1A 0612
- Capacitance @ Frequency :
- 5 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1 A
- Energy :
- 0.03J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 4
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0612 (1632 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 180 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 120 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V