MLV1206E33003T
- Артикул производителя:
- MLV1206E33003T
- Производитель/Бренд:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- Краткое описание:
- VARISTOR 200A 1206
- Производитель :
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 1.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V