AV17K0805121NIR1HT
- Артикул производителя:
- AV17K0805121NIR1HT
- Capacitance @ Frequency :
- 370 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 120 A
- Energy :
- 0.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 20 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V