AV17K1206201NIR1HT
- Артикул производителя:
- AV17K1206201NIR1HT
- Capacitance @ Frequency :
- 810 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 1.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 20 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V