MLVC12V012C850
- Артикул производителя:
- MLVC12V012C850
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR 18V 150A 1206
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 850 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 150 A
- Energy :
- 0.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 8.5 V
- Maximum DC Volts :
- 12 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 20.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 15.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V