VA1206K201R030
Артикул производителя:
VA1206K201R030
Производитель/Бренд:
KEMET
Краткое описание:
VARISTOR 47V 200A 1206
Производитель :
KEMET
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
530 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
200 A
Energy :
2J
Features :
Maximum AC Volts :
30 V
Maximum DC Volts :
34 V
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
51.7 V
Varistor Voltage (Min) :
42.3 V
Varistor Voltage (Typ) :
47 V