AV14K1210401NIR1HT
- Артикул производителя:
- AV14K1210401NIR1HT
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- VARISTOR
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 2230 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 26.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 24 V