EZJ-P0V270EA
Артикул производителя:
EZJ-P0V270EA
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
VARISTOR 27V 47PF 0402
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
33 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
4 A
Energy :
Features :
Maximum AC Volts :
Maximum DC Volts :
16 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
29.7 V
Varistor Voltage (Min) :
24.3 V
Varistor Voltage (Typ) :
27 V