EZJ-P0V6R8GA
- Артикул производителя:
- EZJ-P0V6R8GA
- Краткое описание:
- VARISTOR 6.8V 100PF 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 3 A
- Maximum DC Volts :
- 3.7 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 7.48 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 6.12 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 6.8 V