MLVC06V016C180
- Артикул производителя:
- MLVC06V016C180
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 30A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Maximum AC Volts :
- 11.3 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V