B72500T8250L060
- Артикул производителя:
- B72500T8250L060
- Краткое описание:
- VARISTOR 61V 5A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Energy :
- 0.05J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 32 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 70.15 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 51.85 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 61 V