AVRL161D6R8GTA
- Артикул производителя:
- AVRL161D6R8GTA
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- COMMERCIAL GRADE MULTILAYER CHIP
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 6.8 pF @ 2 MHz
- Current - Surge :
- 1 A
- Energy :
- 0.01J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 20 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 32.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V