EZJ-Z1V800AA
- Артикул производителя:
- EZJ-Z1V800AA
- Краткое описание:
- VARISTOR 80V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 2.1 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 80 V