EZJ-Z1V270RA
- Артикул производителя:
- EZJ-Z1V270RA
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 3A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 3 A
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V