EZJ-P1V270EM
- Артикул производителя:
- EZJ-P1V270EM
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 5A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 33 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V