EZJ-P0V270GM
- Артикул производителя:
- EZJ-P0V270GM
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 10A 0402
- Current - Surge :
- 10 A
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V