VCAS06AP182R0LAT1A
- Артикул производителя:
- VCAS06AP182R0LAT1A
- Краткое описание:
- VARISTOR 175V 2A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 2 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 2 A
- Energy :
- 0.03J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 13 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 200 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 150 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 175 V