EZJ-P0V120JM
- Артикул производителя:
- EZJ-P0V120JM
- Краткое описание:
- VARISTOR 12V 10A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 150 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Maximum DC Volts :
- 7.5 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 13.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 10.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 12 V