SGNE06C080MT150N25
- Артикул производителя:
- SGNE06C080MT150N25
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- VARISTOR 8V 0201
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 4.3 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 0201 (0603 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 9.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 6.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 8 V