AVRL101D6R8GTA
- Артикул производителя:
- AVRL101D6R8GTA
- Краткое описание:
- COMMERCIAL GRADE MULTILAYER CHIP
- Capacitance @ Frequency :
- 6.8 pF @ 2 MHz
- Current - Surge :
- 1 A
- Energy :
- 0.01J
- Maximum DC Volts :
- 20 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 32.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V