AVRH10C221KT1R5YA8
- Артикул производителя:
- AVRH10C221KT1R5YA8
- Производитель/Бренд:
- TDK Corporation
- Краткое описание:
- ETHERNET, 220V, 1.5PF, 70VDC, 04
- Производитель :
- TDK Corporation
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 1.5 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 0.5 A
- Energy :
- 0.01J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 70 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V