AVRH10C390KT500NA8
- Артикул производителя:
- AVRH10C390KT500NA8
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 15A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 50 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 15 A
- Energy :
- 0.02J
- Maximum DC Volts :
- 28 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Varistor Voltage (Max) :
- 43 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V