MOVTP20V275T
- Артикул производителя:
- MOVTP20V275T
- Краткое описание:
- VARISTOR THERMAL IND 275VAC 20MM
- Energy :
- 270J
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm 3-Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V