AMLV22V34C6500
- Артикул производителя:
- AMLV22V34C6500
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 2220 34VW 77VC
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 6500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 12J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 26 V
- Maximum DC Volts :
- 34 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V