VDRS14T460BSE
Артикул производителя:
VDRS14T460BSE
Производитель/Бренд:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Краткое описание:
VARISTOR 750V 4.5KA DISC 16.5MM
Производитель :
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
225 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
4.5 kA
Energy :
135J
Features :
Maximum AC Volts :
460 V
Maximum DC Volts :
615 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 16.5mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
825 V
Varistor Voltage (Min) :
675 V
Varistor Voltage (Typ) :
750 V