B72540V1140S262
- Артикул производителя:
- B72540V1140S262
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 1.2KA 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 9500 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 5.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 27.06 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 16.94 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V