V180MA3B
- Артикул производителя:
- V180MA3B
- Краткое описание:
- VARISTOR 180V 100A SOD83A AXIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 27 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 110 V
- Maximum DC Volts :
- 152 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-83A Axial
- Varistor Voltage (Max) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 162 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 180 V