V390MA6B
- Артикул производителя:
- V390MA6B
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 100A SOD83A AXIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 12 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 242 V
- Maximum DC Volts :
- 334 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V