MLVC40V018C4500
- Артикул производителя:
- MLVC40V018C4500
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 250A 4032
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Capacitance @ Frequency :
- 4500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 0.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V