VDRS10D030BSE
- Артикул производителя:
- VDRS10D030BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 500A DISC 12MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 9.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 12mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V