V205ZA05P
- Артикул производителя:
- V205ZA05P
- Краткое описание:
- VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 5.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V