AMLV18V30C1700
- Артикул производителя:
- AMLV18V30C1700
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 1812 30VW 77VC
- Capacitance @ Frequency :
- 1700 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 600 A
- Energy :
- 3.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 23 V
- Maximum DC Volts :
- 30 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1812 (4532 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 43 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V