V300LC20AP
- Артикул производителя:
- V300LC20AP
- Краткое описание:
- VARISTOR 470V 4.5KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 400 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 77J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 300 V
- Maximum DC Volts :
- 405 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 517 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 470 V