AMLV13V18C3100
- Артикул производителя:
- AMLV13V18C3100
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 1210 18VW 42VC
- Capacitance @ Frequency :
- 3100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 1.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 28.05 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22.95 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25.5 V