CGA1206MLA-38501E
- Артикул производителя:
- CGA1206MLA-38501E
- Краткое описание:
- VARISTOR 47.5V 200A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 1.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 52.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47.5 V