MLVC22V068C700
- Артикул производителя:
- MLVC22V068C700
- Краткое описание:
- VARISTOR 86V 600A 2220
- Capacitance @ Frequency :
- 700 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 600 A
- Maximum AC Volts :
- 48 V
- Maximum DC Volts :
- 68 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 94.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 77.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 86 V