MOVS4032V130
- Артикул производителя:
- MOVS4032V130
- Краткое описание:
- VARISTOR SMD 4032 130V
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 175 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 225 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 185 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V