MOVS4032V075
- Артикул производителя:
- MOVS4032V075
- Краткое описание:
- VARISTOR SMD 4032 75V
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 102 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V