B72580T0950S172
- Артикул производителя:
- B72580T0950S172
- Краткое описание:
- VARISTOR 165V 1812
- Capacitance @ Frequency :
- 250 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- Energy :
- 2.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 181.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 148.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 165 V