MOV-07D201K
- Артикул производителя:
- MOV-07D201K
- Краткое описание:
- VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 300 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 13J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 185 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 200 V