MLV1206E34003T
- Артикул производителя:
- MLV1206E34003T
- Производитель/Бренд:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- Краткое описание:
- VARISTOR 180A 1206
- Производитель :
- Capacitance @ Frequency :
- 380 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 180 A
- Energy :
- 1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 77 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61 V