MOV-14D680KTR
- Артикул производителя:
- MOV-14D680KTR
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 14J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 75 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V