MLVC12V038C310
- Артикул производителя:
- MLVC12V038C310
- Краткое описание:
- VARISTOR 51V 120A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 310 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 120 A
- Energy :
- 0.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 27 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 56.1 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 45.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 51 V