AMLV08V16C650
- Артикул производителя:
- AMLV08V16C650
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 0805 16VW 40VC
- Capacitance @ Frequency :
- 650 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 120 A
- Energy :
- 0.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 12 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 26.4 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 24 V