AMLV08V31C250
- Артикул производителя:
- AMLV08V31C250
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 0805 31VW 67VC
- Capacitance @ Frequency :
- 250 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 80 A
- Energy :
- 0.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V