MLVB06V18C001
- Артикул производителя:
- MLVB06V18C001
- Краткое описание:
- VARISTOR 53V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 1 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 60 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 46 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 53 V