CGA0603MLA-32120E
- Артикул производителя:
- CGA0603MLA-32120E
- Краткое описание:
- VARISTOR 61.45V 5A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 12 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Energy :
- 0.25J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 32 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 71 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 51.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 61.45 V