MLVC06V030C100
- Артикул производителя:
- MLVC06V030C100
- Краткое описание:
- VARISTOR 42V 30A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Maximum AC Volts :
- 21.2 V
- Maximum DC Volts :
- 30 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 46.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 37.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 42 V