MLVB04V18C001
- Артикул производителя:
- MLVB04V18C001
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR 53V 0402
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 1 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- Energy :
- Features :
- Maximum AC Volts :
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 60 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 46 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 53 V