AMLV06V32C010
- Артикул производителя:
- AMLV06V32C010
- Краткое описание:
- VARISTOR MLV 0603 32VW 120VC
- Capacitance @ Frequency :
- 10 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Energy :
- 0.05J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 32 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 70.1 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 51.9 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 61 V